facebook
Logo firmy

O firmie

Sklep zoologiczny Białystok

Nasza firma to sieć sklepów zoologicznych.

Spośród konkurencji wyróżnia nas przede wszystkim doświadczenie, które zdobywaliśmy przez 15 lat na białostockim rynku i wciąż dbamy o to, aby się rozwijać i podnosić nasze kwalifikacje.

Ponieważ darzymy uczuciem i szacunkiem zwierzęta, zatrudniamy ludzi kompetentnych i posiadających wiedzę na ich temat, aby mogli dobrze doradzić naszym klientom którzy podobnie jak my, kochają zwierzaki.

 

Zależy nam na tym, aby klient i jego pupil byli zadowoleni i z radością do nas wracali.

 

Firma Zoo Cel powstała w 1995 roku w Białymstoku. Rozpoczynaliśmy od prowadzenia jednego sklepu zoologicznego, oferującego jakościowe karmy dla zwierząt w konkurencyjnych cenach. Oprócz tego, w asortymencie posiadaliśmy szeroki wybór akcesoriów i zabawek dla domowych pupili. Szybko zyskaliśmy zaufanie swoich klientów, służąc im fachową i bezpłatną pomocą, w zakresie wyboru najlepszych karm dla konkretnych gatunków zwierząt.

Korzystając z coraz większego zainteresowania naszym sklepem, w krótkim czasie zdecydowaliśmy o otwarciu kolejnych placówek. I tak, w Białymstoku systematycznie powstawały kolejne sklepy Zoo Cel. Obecnie posiadamy aż 6 placówek zlokalizowanych w niemal wszystkich dzielnicach miasta, tworzących sieć profesjonalnych sklepów zoologicznych.

 

Skąd pomysł na sklep zoologiczny?

 

Od małego byliśmy wychowywani w szacunku i miłości do zwierząt. Rodzice i dziadkowie wpajali nam zasady, którymi kierowali się również ich przodkowie. „Traktuj zwierzę tak, jak sam chciałbyś być traktowany”. Pozostaliśmy wierni tej filozofii i przekazujemy ją również na nasze dzieci i wnuki. Na bazie zdobytego doświadczenia i umiejętności, zdecydowaliśmy o robieniu tego, co kochamy najbardziej – przebywaniu w towarzystwie zwierząt i służeniu ich właścicielom profesjonalną pomocą. Wtedy również narodził się pomysł na otwarcie sklepiku zoologicznego.

 

Już na samym początku wiedzieliśmy, co chcemy w nim sprzedawać. Samodzielnie selekcjonowane karmy, o wysokiej zawartości mięsa i minimalnej ilości wypełniaczy. Jedzenie dla zwierząt, które nie tylko ma zaspokajać ich głód, ale również najlepiej jak to możliwe dbać o ich zdrowie i kondycje. Nasza filozofia szybko została dostrzeżona i doceniona przez klientów, którzy zadowoleni z dużego wyboru karm i atrakcyjnych cen, zaczęli polecać nasze usługi swoim znajomym. Rosnąca liczba klientów dała nam motywację, do otwierania kolejnych sklepów w Białymstoku. Aktualnie jesteśmy do Państwa dyspozycji na ulicach:

  • Jurowiecka 12
  • Kopernika 9/5
  • Upalna 5a/5
  • Gajowa 68a/11
  • Zwycięstwa 8/54
  • Ciepła 12.

Zapraszamy wszystkich właścicieli psów, kotów i domowych gryzoni, szukających najlepszych produktów i karm w konkurencyjnych cenach.